O nas

Zapraszamy codziennie na smaczne i tanie obiady domowe do restauracji Podomka na ulicę Postępu 3/5 w Warszawie.
Nasze obiady są wolne od konserwantów i sztucznych dodatków, wykonywane są wyłącznie ze świeżych i zdrowych produktów żywnościowych.

Karta dań

Oferujemy państwu szeroki wybór smacznych i zdrowych dań kuchni polskiej oraz międzynarodowej. Dania przez nas serwowane szybko zdobyły sobie uznanie naszych klientów, dlatego że przyrządzamy je według sprawdzonych przepisów, dbając przy tym o odpowiedni dobór produktów z których są wytwarzane.

O restauracji

Restauracja Podomka położona jest z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Składa się z dwóch sal oraz letniego ogródka. Charakteryzuje się wyśmienitą kuchnią i wspaniałą atmosferą. Wystrój wnętrza bazujący na drewnie i starych stylowych meblach wytwarza niepowtarzalną atmosferą i swojski klimat.

Oferta, jadłospis restauracji PODOMKA

Codziennie w naszym jadłospisie znajdują się świeże zupy, które są tradycyjnie pierwszym daniem obiadu
w kuchni polskiej.
Sprzedajemy świeże domowe obiady, które są oparte na tradycyjnej recepturze. Kuchnia polska obfituje w potrawy mięsne przyrządzane na wiele sposobów.
Kuchnia Tex-Mex to fuzja kuchni meksykańskiej i amerykańskiej. Dania tej kuchnie pojawiają się w naszym menu lub są podawane na imprezach okolicznościowych.